Ana sayfa / Dekorasyon / Tül Stor Perde Modelleri

Tül Stor Perde Modelleri

 

Ev ya da iş yeri olsun yaşam alanlarının vazgeçilmezlerinden biri günümüzde tül stor perde modelleri olmuştur. Yaşam alanlarını hem kullanışlı hem de dekoratif yapan bu perde modelleri konusunda bol alternatif vardır. Her marka en iyisini tasarlayıp üretme yarışı içerisindedir. Birbirinden şık ve güzel tasarımlar bulunuyor. Dekorasyon trendlerinin değiştiği bu zamanlarda minimalist figürler dikkat çekiyor. Renk olarak krem ve beyaz tonları popülaritesini koruyor. Açık mavi ve gri renklerin ön plana çıktığı görülürken kendini temizleyen perde modelleri de oldukça fazla ilgi görüyor. Son derece modern tasarımlarla gri, kahve tonları ve turkuaz renkler bu yılın yıldız adayları olarak görülüyor.

Stor Tercihi

Modern ve klasik çizgilerin birlikte yer aldığı tül stor perde  arasında tek mekanizmada iki perde modelleri ilgi çekmektedir. Dantel zemin üzerine puantiyeli işlemeler göze hitap ediyor. Çocuk odalarında da kullanılan tül stor perdeler maymun, kedi ve civcivler gibi çocukların sevdiği hayvanlar veya animasyon karakterleriyle perdeci vitrinlerini süslüyor. Piliseli, yakma zeminli, krem hasır, örme dantelli tül stor perdeler çok tutuluyor. Çeşitli desen alternatifleri arasında çapa, kalp, boyalı eller, gül, kelebek ve çiçek desenleri her zaman popüler alternatifler arasındadır. Krem ve beyazın tonlarında olup, sade sevenler için de tül stor perdeler mevcuttur. Jakar örme ekru desenler de göz alıyor.

https://www.perdesiparisi.com

Hakkında: admin

İlginizi Çekebilir

Asma Tavan Modelleri

Asma Tavan Modelleri yazımızı okuyarak ModaOlanlar.net adresinde eviniz için en güzel asma tavan modellerini inceleyerek ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir