Ana sayfa / Haber Magazin / Tuğçe Kazaz’dan ABD ile krize yorum: Doları yasaklayalım, onlar düşünsün

Tuğçe Kazaz’dan ABD ile krize yorum: Doları yasaklayalım, onlar düşünsün

Tuğçe Kazaz, ABD ile Türkiye‘nin çapraz kendisine vizeleri askıya almasıyla ait içtimai iletişim araçları hesabı Twitter’dan mesajlar paylaştı ve “Ütopik doğacak ihtimal ancak bence Dolar’ı Türkiye‘de yasaklayalım. Uluslararası ilişkilermiş, ekonomiymiş gerisini Dolar’ı basan onlar düşünsün” dedi.

Kazaz, Türkiye’nin maddesel kendisine sömürüldüğünü ve ülkenin ‘pis müşterek kaderi’ bulunduğunu söylerken “Maddi kendisine dolarcılar, tinsel kendisine da dolarcıların iti FETÖ çeşidinden kandırıldık” ifadesini kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın FETÖ dair ‘Kandırıldık’ açıklamasını da hatırlatan Kazaz, “Umarım Cumhurbaşkanımızdan ‘Milli dilek çeşidinden kandırıldık’ cümlesini duymayız” dedi.

3 gündür kendine ‘Sus Tuğçe, konuşma’ söylediğini kail Kazaz, “AK Parti güçlensin diyerek ağır dayanak noktası verdik. Ama bundan böyle o derece güçlendi ki az elan kendini yiyecek. Çünkü kuvvet zehirlenmesi önceki gücü yutar. Bu zehirlenmeden kurtulmanın yegâne yolu, güçlüye meri adaletin güçsüze, güçsüze meri adaletin de güçlüye uygulamasından geçer” diyerek yazdı.

‘Damatlar’ dair yer veren Kazaz, “Ülkemizde babadan oğula sabık müşterek kuvvet yok; ancak damatlara sabık güçler var. Bu damatların damatlıkları Türkiye’ye para edilmemeli” ifadelerini kullandı.

Erdoğan’da ‘şefkatli olma’ çağrısında mevcut Kazaz, “Cumhurbaşkanım, ahit anca müşterek noktadayız ki siz sistemden güçlüsünüz. Bize insanoğlunun sistemden elan tehlikesiz ve şefik bulunduğunu gösterin” dedi.

Hakkında: admin

İlginizi Çekebilir

2018 Yılı Bebek Giyimi Trendleri

  2018 yılı moda anlayışı bir çok alanda kendisini göstermeye başladı. bebek giyim ürünleri de bu ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir