Ana sayfa / Haber Magazin / Tuba Büyüküstün’e Sevgilisi Umut Evirgen İçin Annesinden Onay Çıkmadı

Tuba Büyüküstün’e Sevgilisi Umut Evirgen İçin Annesinden Onay Çıkmadı

Tuba Büyüküstün, 5 Haziran‘da ikizlerinin babası Onur Saylak‘tan boşanmış, doğrudan sonradan Emirgan‘daki şeb kulübü ‘Gizli Kalsın’ın sahibi Umut Evirgen ile sevda yaşamaya başlamıştı. Böylesine çabuk müşterek alışveriş olunca da Tuba’nın emektar eşini aldattığı kanıt edilmişti.

NEDENLERİNİ BİLE SIRALAMIŞ

İddiaya göre; Tuba Büyüküstün‘ün anası Handan Büyüküstün bu ilişkiye 2 sebeple için çıktı. Birincisi Umut Evirgen, Tuba Büyüküstün ile fotoğrafını çekici muhabiri adamlarına gasp ettirmiş, bundan dolayı 1 ay cezaevinde kalmıştı. Oyuncunun imajı sarsılmıştı. İkincisi ise Umut Evirgen’in, Tuba Büyüküstün‘ün müşterek hayranına İstanbul Mustafa Kemal Atatürk Havalimanı‘nda çıkışması ipleri gerdi.

MASAYI TERK ETTİ

Tuba Büyüküstün ile anası Handan Büyüküstün, 1 Ekim Pazar haset Erenköy‘deki Divan Restaurant’ta müşterek araya geldi. Ancak buluşmanın böylecene gerilim yaşandı. Tuba Büyüküstün masayı bırakma etti. Annesi de elan sonradan hesabı atlaya zıplaya kalktı. Anne-kızın arasının Tuba Büyüküskün’ün 5 Haziran 2017’de benzeri Onur Saylak‘tan boşandığından beri dobra bulunmadığı söyleniyor.

Hakkında: admin

İlginizi Çekebilir

2018 Yılı Bebek Giyimi Trendleri

  2018 yılı moda anlayışı bir çok alanda kendisini göstermeye başladı. bebek giyim ürünleri de bu ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir