Ana sayfa / Moda / Sinay Tekstil’in Mutfak Önlükleri Tasarımları ile Göz Dolduruyor

Sinay Tekstil’in Mutfak Önlükleri Tasarımları ile Göz Dolduruyor


Mutfak önlükleri, gerek hijyen gerekse de şık bir mutfak için gerekli aksesuarların başında geliyor. Özellikle zamanını mutfakta yemek yapmaya hazırlamaya vakit ayıran kişiler için son derece elzem bir ürün. Sinay Tekstil’in web sitesi olan Sinay.com.tr üzerinden 2018 modasına uygun bütün, modern tasarım mutfak önlükleri seçeneklerini görebilir, kısa sürede buradan satın alabilirsiniz. Birçok renk, model olduğu gibi kişisel tasarım özel mutfak önlükleri de sitede ilgi gören seçeneklerden biri. Bütçenize uygun hem kaliteli hem de şık ürünler için Sinay.com.tr sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Birbirinden Farklı Temalarda Mutfak Önlük Setleri
Mutfak önlükleri denilince tek başına bir ürün olarak düşünmeyin. Sinay Tekstil’de bulunan tüm mutfak önlükleri bir set şeklinde satılıyor. Aşçı şapkaları, fırın eldivenleri ve önlükleri bu set içerisinde bulabilirsiniz. 2018 mutfak önlükleri seçenekleri içerisinde renk ve desen olarak da farklı modeller var. Çiçek desenli, sebze/ meyve desenli, tencere tava desenli gibi farklı desenlerde mutfak önlükleri bulabileceğiniz gibi, tek ya da çift renkli sade önlükler de bulabilirsiniz. 3 parçalı mutfak önlük setleri olduğu gibi, tutacak, mutfak havlusu gibi ürünlerin bulunduğu daha geniş kapsamlı setler de bulunmaktadır. Ürünlerin fiyatları son derece makul olmakla beraber, ücretsiz değişim ve iade hakkı da bulunmaktadır.

Uygun Fiyatlarla Kaliteli Tekstil Ürünlere Ulaşın
Sinay.com.tr olarak üzerinden Sinay Tekstil markasına ait, döşemelik kumaş, yastık ve kırlent, masa örtüleri, 2018 mutfak önlüğü modelleri ve diğer ev tekstili ürünlere ulaşabilirsiniz. Sitede bulunan ürünlerin fiyatlarının piyasaya göre oldukça makul ölçüde olmasının yanı sıra, sürekli olarak kampanyalı ürün satışı da yapmaktadır. Ürün kategorilerinde yer alan seri sonu ya da kampanyalı ürünler şeklinde ifade edilen alanlara tıklayarak tüm indirimli/ uygun fiyatlı ürünleri görebiliriniz. Ayrıca, 4 al 3 öde kampanyası da sitede bulunan birçok ürün için geçerlidir. Satın almak istediğiniz ürünleri için detaylı bilgi talebiniz varsa canlı destek yöntemini kullanabilir, hafta içi 10.00 ile 18.00 saatleri arasında destek alabilirsiniz.

Hakkında: admin

İlginizi Çekebilir

Yeni Sezon Ürünleri Ve Tesettür Modelleri

Yeni Sezon Ürünleri Ve Tesettür Modelleri Göz alıcı pastel tondaki renklerin özellikle Nurtuba tesettür kıyafetlerine ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir