Ana sayfa / Haber Magazin / Seda Sayan, Takipçisinin “O Adama Dikkat Et“ Sözünün Ardından Sevgilisini Terk Etti

Seda Sayan, Takipçisinin “O Adama Dikkat Et“ Sözünün Ardından Sevgilisini Terk Etti

Seda Sayan, 6 sene sevda yaşamış olduğu Erhan Çelik‘ten 7 ay evvel ayrılmıştı. Ağustos’ta da iş kadını Murat Karabova ile sevda yaşamaya başlamıştı. Duymayan Kalmasın’ın haberine uyarınca Seda Sayan Murat Karabova’dan ayrıldı.

ESKİ EŞİYLE YENİDEN BİR ARAYA GELMESİ İLİŞKİYİ BİTİRDİ

Seda Sayan’ın Murat Karabova’dan ayrılmasının sebebi yerine da etrafındakıilerin “o erkeğe uyanıklık et!” sanarak icra ettiği ihtar gösteriliyor. Bu uyarının yapılmasının sebebi ise güzeşte günlerde aşırı ciddi müşterek gribal enfeksiyon nâkil Murat Karabova’ya dü çocuğunun anası ve şvester bulunan emektar benzeri Aslı Sarıpınar‘ın bakmış olduğu ve ikilinin baştan müşterek araya gelmesinin kanıt edilmesi.

MURAT KAROBOVA: BEN BİR TEK ONA NİYETLİYİM

Murat Karabova ise bu iddialara Instagram hesabından müşterek paylaşım yaparak yanıt vermişti. Murat Karabova paylaşımına “Kapattığım kapıların deliğinden üstelik bakmam ego müşterek biricik ona niyetliyim” notunu düşmüştü.

TAKİPÇİSİNİN YORUMU SEDA’YI HAREKETE GEÇİRMİŞTİ

Öte taraftan evvel Seda Sayan, ”Aşık olduğunuz herifin emektar eşinin Facebook‘una müşterek girin de görün gerçekleri…” sanarak kıymetlendirme işleyen takipçisine ” Facebook adresini bilmem at bakalım.” sanarak yanıt verdi. Seda Sayan endamsız müddet sonradan da paylaşımını yoruma kapattı.


MURAT KARABOVA AYRILIĞI DOĞRULADI

Murat Karabova çağ basında arazi düzlük haberlere Instagram hesabından müşterek paylaşım yaparak şu şekilde yanıt verdi: “Yapılacak rastgele şeyin mertce olması dileklerimle, hala inancım var, akla yatkın müşterek tanedir ardı köksüz dolan ve kepaze düşüncelerdeki kişilerin fikirleridir…”,

Murat Karabova’nın o açıklaması:

Murat Karabova’nın emektar eşi:

Hakkında: admin

İlginizi Çekebilir

2018 Yılı Bebek Giyimi Trendleri

  2018 yılı moda anlayışı bir çok alanda kendisini göstermeye başladı. bebek giyim ürünleri de bu ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir