Ana sayfa / Sağlık / Ozan Orhon, 3,5 Ayda Verdiği 60 Kiloyu Geri Aldı

Ozan Orhon, 3,5 Ayda Verdiği 60 Kiloyu Geri Aldı

Yıllar önceki geçirdiği işkembe ameliyatının arkası sıra 70 kiloya sakıt Ozan Orhon, almış olduğu kilolar dikkatlerden kaçmadı.

3,5 AYDA 60 KİLO VERMİŞTİ

Ozan Orhon, 2000’li yılların başlangıcında çok kiloları dolayısıyla çalışamaz bir duruma gelmiş, 130 kiloya gelince da çareyi bilezik taktırmakta bulmuştu. 3,5 ayda 60 kilogram sağlayan Ozan Orhon, aceleci kilogram kaybı dolayısıyla hastanelik ergin ve ikinci kat cerrahi müdahale masasına yatmıştı. Şarkıcı ameliyatıyla ilişik kendisine “Bu olduğum akıbet cerrahi müdahale artık. Bünyem bambaşka ameliyatı kaldıramaz” açıklamasını yapmıştı.

YİNE KİLO ALDI

Ozan Orhon’un dört başı mamur emek harcamaları boşa gitti. meşhur şarkıcının kilosu aldı başını gitti.

OZAN ORHON KİMDİR?

Ozan Orhon, 1972’de İstanbul‘da adlı sanlı modacı Alev Esen ve temaşa santçısı Tayfun Orhon çiftinin evladı kendisine dünyaya geldi. Askerliğini tankçı kendisine yaptı. Ancak kilolarından ötürü periyodunun yarısında terhis edildi. 1991’de “Oldu mu Şimdi” isminde ortak resimlik çıkardı. Ozan Orhon,1993’te İnter Star TV’de “Senkron” isminde ortak coşku programı sundu. Ozan Orhon, 19 Haziran 1997’de model Ebru Şallı ile Sabancı Korusu’nda peri masalı üzere ortak törenle evlendi. 1998 yılının haziran ayında da boşandı. 2000 senesinde model ve VJ Yeşim Erçetin ile evlendi. Evliliklerinin üçüncü senesinde 20 ağustos 2003’te de boşandı. Ozan Orhon‘un Lara Yağmur isminde ortak kızı var.”

Ozan Orhon’un akıbet hali:

Ozan Orhon’un kilogram verdiği dönem:

Hakkında: admin

İlginizi Çekebilir

ÇOCUKLARDA BAĞIRSAK PARAZİTLERİ

Çocuklarda görülen bağırsak parazitinin en büyük sebeplerinden biri, genel hijyen kurallarına uyulmamasıdır. Çocuklara erken yaşlardan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir