Ana sayfa / Haber Magazin / Murat Karabova ile aşk yaşayan Seda Sayan’a takipçisinden uyarı!

Murat Karabova ile aşk yaşayan Seda Sayan’a takipçisinden uyarı!

Seda Sayan 6 sene aşk yaşamış olduğu Erhan Çelik‘ten 7 ay evvela ayrılmıştı. Ağustos’ta da iş kadını Murat Karabova ile korte etmeye başlamıştı. Objektif görür görmez kaçan sevgililer geçerken gece ezanı kuralı bozdu.

Ortaköy’de müşterek mekanda sevgilisi Murat Karabova ile eğlenen Seda Sayan, hususi hayatıyla ilişik sorular üstüne ”Mutluyum, huzurluyum” demişti.

”BEN BİR TEK ONA NİYETLİYİM”

Geçen günlerde de baş döndürücü ciddi müşterek gribal enfeksiyon nâkil Murat Karabova‘ya dü çocuğunun anası ve bacı bulunan emektar benzeri Aslı Sarıpınar’ın bakmış olduğu tez edildi.

Murat Karabova ise bu iddialara Instagram hesabından müşterek paylaşım yaparak yanıt verdi. Murat Karabova paylaşımına ‘Kapattığım kapıların deliğinden caba bakmam ego müşterek yegâne ona niyetliyim’ notunu düştü.

SEDA SAYAN İLE MURAT KARABOVA İLİŞKİSİ NASIL BAŞLADI?

Adı Yeşim Salkım ve Aslıhan Hünel ile aşk dedikodusuna müdahil Murat Karabova ile Seda Sayan evvel yerine sabık Haziran’da, Bodrum’da görüldü. Locadan Demet Akalın’ı izlediler. Daha sonradan Türkbükü’nde planlı müşterek partide eğlendiler. Seda Sayan, Murat Karabova’ya ‘Kara Gözlüm’ü söyledi. Murat Karabova şişman hayranlık duyduğu Seda Sayan ile adsız sansız müşterek nedenle tartışmış, kendisini affettirmek düşüncesince Seda Sayan’ın takiben Kıbrıs’a gitmişti.

Hakkında: admin

İlginizi Çekebilir

2018 Yılı Bebek Giyimi Trendleri

  2018 yılı moda anlayışı bir çok alanda kendisini göstermeye başladı. bebek giyim ürünleri de bu ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir