Ana sayfa / Dekorasyon / Modern Evleriniz İçin Giyinme Odaları

Modern Evleriniz İçin Giyinme Odaları

 

Giysi dolapları kıyafetleriniz için yetersiz kalabilir. Ya da giyinme dolabınızı koyduğunuz oda sizlere küçük gelebilir ve gereksiz dağınıklık yaratabilir. Dilediğiniz gibi, özgürce kıyafetlerinizi yerleştirebileceğiniz, kıyafet seçebileceğiniz ya da giyinebileceğiniz bir odanız olsun istemez miydiniz? Üstelik bu odanın her köşesini dahi kıyafetleriniz için kullanabilmeniz mümkün.

Kıyafet giyip çıkarmak ve denemek genellikle hanımların hoşuna giden bir durumdur. Erkekler ise genellikle ellerine ilk geçen şeyi giyip çıkma taraftarıdır. Her iki durumda da özellikle hazırlanma aşamasında giysi dolabının bulunduğu odada bir kaos hakim olur. Odanın yeterince büyük olmaması ve farklı eşyaların da yer alıyor olması rahat hareketi engeller ve buna bağlı ciddi bir dağınıklık oluşturur. Yatak odasının kullanılabilmesi için de bu dağınıklığın muhakkak ortadan kaldırılabilmesi gerekir. Ancak kıyafet odası olanların böyle bir derdi yoktur.

Yatak Odalarındaki Dağınıklığa Son

Klasik ev anlayışında giysi dolabının bulunması gereken nokta yatak odasıdır. Ancak modern ev anlayışında kıyafet dolaplarının yeri çoktan değişti bile. Çünkü modern yatak odası dizaynları arasında giysi dolabı bulunmuyor. Bu dolaplar için ayrıca bir giyinme odası bulunuyor. Dolayısıyla giyinme odaları evde boş olan her odaya kurulabiliyor. Hatta çatı katı gibi ardiye olarak kullanılan alanlar dahi giyinme odaları olarak kullanılabiliyor.

Bizler giyinme odaları anlamında yıllardır hizmet veren ve modern dolaplar konusunda uzman olan bir ekibiz. Odanızın küçüklüğüne ya da büyüklüğüne bağlı kalarak oluşturduğumuz raflı ve raylı dolaplar sayesinde tüm kıyafetlerinizi sığdırabileceğiniz odalarınızı hazırlıyoruz. Ayakkabılarınızdan bakım ürünlerinize kadar her türlü eşyanızı düşünüyor ve sizlere muhteşem dizaynlar çıkarıyoruz. İster boş bir odayı ister çatı katını giyinme odası yapın. Bizler için fark etmiyor. Çünkü bizler hemen her noktaya giyinme odaları kurabiliyoruz.

Raylı Dolaplar İle Daha Modern ve Kolay Bir Hayat

Kapaklı giysi dolapları küçük odalar için yer kaybına yol açabilir. Açılan kapaklar rahat kıyafet denemenizi engelleyebilir. Bunun yerine hazırladığımız raylı sistemlerden oluşan dolaplar sayesinde hem giyinme odanızın daha modern görünmesini hem de daha kullanışlı olmasını sağlayabiliyoruz. Böylelikle sizlere de dilediğinizce kıyafet deneyebileceğiniz bir alan kalmış oluyor.

Renk konusunda ise oldukça geniş bir yelpazeye sahibiz. Ahşaptan eskitmeye, renkliden beyaza kadar seçebileceğiniz onlarca model ile evinize estetik ve kullanışlı bir giyinme odası yaratabiliyoruz. Ayrıca mobilyaların vazgeçilmezi olan country tarz da seçeneklerimiz arasında bulunuyor. Aynalı modellerimiz sayesinde ekstradan bir aynaya ihtiyaç duymaz ve odanızı küçültmezsiniz. Eğer odanız büyük ise sizlere özel hazırlayacağımız boy dolapları sayesinde hayatınızın ne kadar kolaylaşacağını görebilirsiniz. Evinizdeki fazlalık eşyaları, yorgan ve yastıkları ya da çocuk oyuncaklarını bu alanlarda kolaylıkla saklayabilirsiniz. Sizler de evinizde fazla odanız var ise, dağınıklıktan sıkıldıysanız ve modern giyinme odası istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

Hakkında: admin

İlginizi Çekebilir

Asma Tavan Modelleri

Asma Tavan Modelleri yazımızı okuyarak ModaOlanlar.net adresinde eviniz için en güzel asma tavan modellerini inceleyerek ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir