Ana sayfa / Haber Magazin / Mehmet Ali Erbil, Miss Fashion TV 2017 yarışmasında rahatsızlandı

Mehmet Ali Erbil, Miss Fashion TV 2017 yarışmasında rahatsızlandı

1 Mehmet Ali Erbil, Miss Fashion TV 2017 yarışmasında rahatsızlandı 1 | 15

Bu sene 12’ncisi planlı Miss Fashion TV Güzellik Yarışması’nın finali eski şeb Girne’de yapıldı. 27 ülkeden mevrut güzellerin kraliçelik tacı düşüncesince yarıştığı organizasyonda Ukrayna’yı özümleme fail 22 yaşındaki Roksolana Yaminska nezdinde numara oldu. İkinciliği Makedon güzeli Elena Angjelovska (23) kazandı. Üçüncülük tacını ise Venezuelalı Ana Cristina Diaz Santiago (25) taktı.

2 Mehmet Ali Erbil, Miss Fashion TV 2017 yarışmasında rahatsızlandı 2 | 15

Dereceye giren güzellere taçlarını yargıcılar kurulu üyeleri Cemil İpekçi, Atıl Kutoğlu, Siren Ertan, Fevziye Çamer, Erol Albayrak ve Cihan Nacar taktı. Türkiye Fashion TV’nin sahibi Enis Onat’ın ev sahipliği icra ettiği yarış düşüncesince Fashion TV’nin sahibi Michel Adam da cıvıl cıvıl kadrosuyla Kıbrıs’a geldi.

3 Mehmet Ali Erbil, Miss Fashion TV 2017 yarışmasında rahatsızlandı 3 | 15

Birinci bulunan Ukraynalı iyi Roksolana Yaminska, Cemil İpekçi dizaynı giysisi podyumda yürüdü.

4 Mehmet Ali Erbil, Miss Fashion TV 2017 yarışmasında rahatsızlandı 4 | 15

Transparan giysisiyle uyanıklık çekici Ania J, sahnede başarım sergiledi.

5 Mehmet Ali Erbil, Miss Fashion TV 2017 yarışmasında rahatsızlandı 5 | 15

Yarışmanın sunuculuğunu İman Onat ile beraberce karşıcı Mehmet Ali Erbil geceyi tamamlayamadı. Vertigo hastası bulunduğunu kail Erbil, rahatsızlanınca davetlilerin arasına oturarak geceye bitmeme etmeyi denedi. Ancak tansiyonu yükselince “Dengemi kaybediyorum, ayakta çetin duruyorum” açıklamasını yapmış oldu ve geceden ayrıldı.

6 Mehmet Ali Erbil, Miss Fashion TV 2017 yarışmasında rahatsızlandı 6 | 15

Duymayan Kalmasın’a mütekellim Mehmet Ali Erbil şunları söyledi: Çok şükür iyiyim. Geçen sene tutuldum bu vertigo illetine… Geçtiğimiz hafta tetikledi 3 devir evden çıkamadım. Yarışmada nezdinde numara bulunan kızı, kutlama kartı güçlü edemedim Allah korusun dü canlı kalır falan…

7 Mehmet Ali Erbil, Miss Fashion TV 2017 yarışmasında rahatsızlandı 7 | 15

Erbil nezdinde müddet evvel hanende Nevin ile el birliği yaşamıştı.

8 Mehmet Ali Erbil, Miss Fashion TV 2017 yarışmasında rahatsızlandı 8 | 15

Nevin hâlâ sonradan Erbil’den dü canlı kaldığını açıklamış ve adlı sanlı şovmenin diretmesiyle da bebeği aldırdığını belirtmişti.

9 Mehmet Ali Erbil, Miss Fashion TV 2017 yarışmasında rahatsızlandı 9 | 15

Magazin gündemine bomba kabil sakıt vakadan sonradan Nevin şu açıklamaları yapmıştı: “Hamile olduğumu 30 Ağustos’ta öğrendim. Şu an 6.5 haftalık hamileyim. Mehmet Ali evladı doğurmamı istemiyor. ‘Bebeği doğrudan aldır, ego hastayım bakamam. O bebek birçok sene ata görecek. Doğurursan senin kendince ne söylerler’ diyor.”

10 Mehmet Ali Erbil, Miss Fashion TV 2017 yarışmasında rahatsızlandı 10 | 15

“İnanın psikolojim aşırı kötü. Sürekli aşındırmak yiyorum, çirkinleştim, kilogram aldım. Çok duygusalım, daima ağlıyorum. Bir de bunların üstüne Mehmet Ali ile ilişik çıkan haberler. Geçen devir nezdinde kızla canan sanarak haberi çıktı. Yok Kıbrıs’a giderken dü kızla görüntülendi. İyi değilim.”

11 Mehmet Ali Erbil, Miss Fashion TV 2017 yarışmasında rahatsızlandı 11 | 15

“Mehmet Ali’yi aşırı sevdim, kandım, inandım. Karı eş kabil 3 aydır değme devir beraberdik. Sevdiğim adamdan dü canlı kaldım. Tabii ki tevlit etmek isteyeceğim. Ama emin olun dü canlı kalacağım aklımın ucundan geçmedi. Adam hastalanmış nezdinde de nemli ya saf yerine belki vermedim.”

12 Mehmet Ali Erbil, Miss Fashion TV 2017 yarışmasında rahatsızlandı 12 | 15

“Mehmet Ali’ye ‘Bana gereksiz kağıda şartlarını yaz, dibine imzamı atarım. Senden dünyalık ev bark istemiyorum. Tek isteğim bu bebeği nüfusuna al, soyadını ver. İstersen sonradan benden ayrıl. Ele güne gönül rahatlığı bu evladı benimseme sebep gerekiyor. Sonuçta nezdinde starsın’ dedim. Kabul etmiyor.”

13 Mehmet Ali Erbil, Miss Fashion TV 2017 yarışmasında rahatsızlandı 13 | 15

“Mehmet Ali’ye ‘Bana gereksiz kağıda şartlarını yaz, dibine imzamı atarım. Senden dünyalık ev bark istemiyorum. Tek isteğim bu bebeği nüfusuna al, soyadını ver. İstersen sonradan benden ayrıl. Ele güne gönül rahatlığı bu evladı benimseme sebep gerekiyor. Sonuçta nezdinde starsın’ dedim. Kabul etmiyor.”

14 Mehmet Ali Erbil, Miss Fashion TV 2017 yarışmasında rahatsızlandı 14 | 15

Nevin’in bu açıklamalarından sonradan da Mehmet Ali Erbil de suskunluğunu bozmuş ve şunları söylemişti: “Benim düşüncesince familya terimi aşırı ehemmiyetli bugüne derece eşlerime olsun çocuklarıma olsun baştan sona himayeci oldum, baştan sona hürmetli davrandım. Bu mevzularda bahsetmek istemiyorum. Ama bundan sonradan hadiseler anca nezdinde raddeye geldi ki nezdinde bebek nezdinde bebek dü insanoğlunun sevgisinden oluşur, hakeza nezdinde bilinçlilik bulunmayan ortada.”

15 Mehmet Ali Erbil, Miss Fashion TV 2017 yarışmasında rahatsızlandı 15 | 15

“İki, üç el görüştüğüm kişiden ego elbette bebek sahibi olabilirim? Bugüne derece hakeza nezdinde bilinçlilik yaşamadım, hakeza nezdinde bilinçlilik yaşamam da. Ama hâlâ eski çocuklarım sevgiden doğma parçalarım. İş bambaşka raddeye geldi 2. el otomobile derece istediler benden. 260 bin TL değerinde. Nevin hamileliği sonlandırdı.”

Hakkında: admin

İlginizi Çekebilir

2018 Yılı Bebek Giyimi Trendleri

  2018 yılı moda anlayışı bir çok alanda kendisini göstermeye başladı. bebek giyim ürünleri de bu ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir