Ana sayfa / Haber Magazin / Mahkemede Kanıtlandı Zuhal’in Programını Karıştıran Damat Adayını, Seda’nın Eski Sevgilisi Tutmuş

Mahkemede Kanıtlandı Zuhal’in Programını Karıştıran Damat Adayını, Seda’nın Eski Sevgilisi Tutmuş

Zuhal Topal’la İzdivaç programına güzeşte sene eklenmiş olan güveyi talibi Zekeriya Atak, raks fail elkızı adayına ve anonsör Zuhal Topal‘a ” Türkiye martir verdi, siz burada oynadınız” niteleyerek çalışkan yayını ayrılma etmişti. Atak’ı Seda Sayan ve emektar sevgilisi Erkan Çelik tutmuş.

ERKAN ÇELİK’İN AZMETTİRDİĞİ KANITLANDI

Zekeriya Atak şimdi sonradan meydana getirdiği açıklamada, “O programda fenomen çıkarmam düşüncesince Seda Sayan‘ın sevgilisi Erkan Çelik bana 4 bin 350 TL ödedi” demişti. Seda Sayan ise bu iddiaya, “Zekeriya’yı bizlere huzur ki kışkırttıysa doğruluk uğrunda matematik verecek” cevabını vermişti. Karşılıklı oluşturulan davalar sonrası mahkemeden değişmeyen çıktı. Erkan Çelik‘in, Zuhal Topal ve Korhan Saygıner’e kara attığı, Zekeriya Atak’ı kabahat işlemeye azmettirdiği ispatlandı.

TELEFON KONUŞMALARI ORTAYA ÇIKTI

Zuhal Topal ile Korhan Saygıner’in avukatı Leman Özkan, “Şüpheli Erkan Çelik‘in; Zekeriya Atak ile kabahat tarihinden geçmiş meydana getirdiği telefon görüşmeleri, emniyette anlatım esnasında beraberce bulunmaları, müştekinin savcılıkta tahsil edilen ifadesinde Erkan Çelik ile ilişik anlatımları beraberce değerlendirildiğinde Zekeriya Atak’ı kabahat işlemeye azmettirdiği anlaşılmıştır.

Savcılık kabilinden Asliye Ceza Mahkemesi‘nde suça azmettirmekten sorun açılmıştır” dedi.

Hakkında: admin

İlginizi Çekebilir

2018 Yılı Bebek Giyimi Trendleri

  2018 yılı moda anlayışı bir çok alanda kendisini göstermeye başladı. bebek giyim ürünleri de bu ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir