Ana sayfa / Haber Magazin / Limonu saçınıza sürerseniz…

Limonu saçınıza sürerseniz…

Bayanlar çoğu kere limonu saçlarının rengini ayırmak düşüncesince kullanırlar. Limon içinde natürel asidik maddeler ve erdemli oranda c vitamini barındırması açısından nitelik açmanın birlikte saça ve saç derisine mucizevî menafi sağlamaktadır. 

İşte limonun saça ve saç derisine sağlamış olduğu mucizevî faydalar

Saç derisine meri sulu zırtlak seç derisinde oluşan han ve saç derisi sorunlarını gidermeye araştırma görevlisi olmaktadır.

Saç derisine meri limon, içki dolaşımının hızlanmasına araştırma görevlisi olarak, saç derisine müvellidülhumuza gitmesine araştırma görevlisi olur. Böylelikle saç dökülmesini önleyerek, saçlarınızın gürleşmesine araştırma görevlisi olur.

Saçınızın tez ve endamsız süre içinde yağlanıyorsa…

Limon suyunun bakterileri ve mikropları öldüren tesiri vardır. Şampuanlar ile karıştırılarak kullanılabilir.

Aynı sürede saçlarda yağ dengesini korumaya araştırma görevlisi bulunan sulu zırtlak suyu saç sağlığını korurken yağ bezlerinin bir tomar yağ üretmesini engeller.

Kepek sorununu giderir

Limon suyu kepek problemi düşüncesince de kullanılabilir. Doğrudan saç derisi dair uygulanabilir. Ancak sulu zırtlak suyunun az buçuk su ile seyreltilerek kullanılması önerilir.

Saç kökleri şimdi güçlenir ve saçların temadi hızı artar. Bu muamele haftada bir iki kere saçların şimdi bembeyaz ve enerjik bulunmasına araştırma görevlisi edinmek düşüncesince kullanılabilir.

Saç derisi kaşıntısı 

Limon saç derisinde oluşan yanma ve kaşıntı hissini endamsız süre içinde geçirmeye araştırma görevlisi olur. Uygulama esnasında baş döndürücü bir tomar bası uygulanmamalıdır.

Dairesel hareketler ile saçlara ovuşturma yaparak peçe yerine da kullanılabilir. Bir süre saçlarda bekletildikten sonraları şampuan ile yıkanır.

Hakkında: admin

İlginizi Çekebilir

2018 Yılı Bebek Giyimi Trendleri

  2018 yılı moda anlayışı bir çok alanda kendisini göstermeye başladı. bebek giyim ürünleri de bu ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir