Ana sayfa / Kullanım koşulları

Kullanım koşulları

Sitedeki fotoğraflar ve yazılar, ağırlıklı olarak yazılı medya derlemelerinden internetten ve çeşitli yayınlardan derlenmiştir, sadece gösteri amaçlı olarak sergilenmektedirler, telif hakları, sahiplerine aittir. Alıntı olmayan makaleler kadinsak.com aittir. Ancak kaynak gösterilerek ve kadinsak.com’a  haber verilerek diğer yayın organlarında yayınlanabilir.

kadinvitrini.com sitesini kullanmadan önce lütfen aşağıdaki site kullanım koşullarını okuyunuz. Siteyi herhangi bir şekilde kullanan tüm ziyaretçiler bu sayfadaki şartlara uymayı kabul etmiş sayılacaktır. Şartları kabul etmiyorsanız lütfen siteyi kullanmayın. Bu metinde kullanılan “ziyaretçi” terimi, siteye giriş yapan veya yapmaksızın herhangi bir şekilde kullanan her türlü gerçek ve tüzel kişiyi ifade etmektedir.

 

kadinvitrini.com sitemizde yer alan bilgiler tanı ve tedavi amaçlı değildir. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, reçete ya da tedavi yöntemlerinizi değiştirmeye yönelik değildir. Sitemizdeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Sitemizdeki bilgileri mutlaka doktorunuza danışınız. Sağlık problemlerinizin temelinde yatan sorunu ancak doktorunuza muayene olarak bulabilirsiniz. Bu bilgiler tanı ve tedavi amaçlı kullanıldığında sorumluluk tamamen site ziyaretçimize aittir. Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir, siteye girmekle bu şartları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.

Herhangi bir şikayet ve önerinizi iletişim formumuzu kullanarak yada mail yoluyla [email protected] adresine iletmeniz halinde gerekli incelemeler hemen başlatılacaktır. Web sitemizde yer alan içerikler, o içeriğe uygun bağlantılar (link) sağlanmadan kopyalanamaz, alıntılanamaz, başka bir web sayfasında yayınlanamaz. Bu konuda görüşmeler için iletişim formumuzu kullanınız.

kadinvitrini.com , işbu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir. İşbu siteye girilmesi veya sitenin kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek her tür sorun kullanıcıya aittir.