Ana sayfa / Kilo verme / Kilo Vermek

Kilo Vermek

 

Zayıflamak isteyen ama bir türlü başladığı diyeti bitiremeyen, ideal kilosuna geldiğinde kilosunu koruyamayan ve spor yapamayanlar için Avrupa’dan ithal Belçika laboratuarlarında test edilip onaylanmış birçok  ürün piyasada. Hem kilo vermek isteyenler için hem de ideal kilolarını korumak isteyenler için büyük bir fırsat olan bu ürün ülkemize geldiği günden bugüne satış rekorları kırmıştır. Etkisi ve etkinliği hem yapılan araştırmalar hem de kullanıcıların yapmış oldukları olumlu geri dönüşler ile kanıtlanmıştır. Spor yapmaya fırsatınız olmuyor ya da yediğiniz her şey kilo almanıza neden oluyor ise bu ürün aradığınız özellikler de bir üründür.

Kısa süre içerisinde kilo vermenizi ve incelmenizi sağladığı gibi ideal kilonuza ulaştığınızda daz bu kilonuzu korumanıza yardımcı olacaktır.  hem bayanlar hem de erkekler tarafından kullanıma uygundur. Avrupa’da almış olduğu kalite ödülleri, etkili ürün ödülleri ile ülkemizde ve Dünyada haklı bir rağbet görmektedir. Gün içerisinde tüketilen besinler belirli bir yağ oranına sahiptir bununla birlikte insan vücudu için günlük gerekli olan yap miktarı da bellidir. Besinlerin ihtiva ettikleri yap oranları günlük ihtiyaçtan fazla olduğunda bu fazla miktarda ki yap oranı vücutta depo edilmekte ve bu da kişilerin kilo almasına ve bu yağların basen, göbek gibi bölgelerde birikmesine sebebiyet vermektedir.

İnsan vücudunun ihtiyacından fazla miktarda almış odluğu bu yağların bağırsaklar tarafından emilmeden atılımının sağlanması kişinin kilo almasının önüne geçecek ve zaman içerisinde de zayıflamasına yardımcı olacaktır. . Kilo verme ile ilgili daha detaylı bilgi almak için diyetisyeni ziyaret edebilirsiniz.  Yapılan araştırmalarda ilaç kullanımının guatr hastaları ile şeker hastaları üzerinde herhangi bir olumsuzluğa yol açtığı tespit edilmemiş olup bu hastalar tarafından da rahatlıkla kullanılabilir. Ancak deniz kabuklularına karşı alerjisi olduğu bilinen kişiler, 18 yaşın altında olan kişiler ile beden kitle endeksi 20’nin altında olan kişiler tarafından kullanımı uygun değildir. Ayrıca hamilelik dönemleri ile emzirme dönemlerinde de kullanımı uygun değildir.

 

Hakkında: admin

İlginizi Çekebilir

Diyetisyen Ankara Hizmetleri

  Diyetisyene Gitmeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler Öncelikle fazla kilolarınız varsa ve bu durumdan şikayetçi ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir