Ana sayfa / Haber Magazin / Kedi Köpek maması tavsiyeleri

Kedi Köpek maması tavsiyeleri

Hayvanları sevmeyen varmıdır sizce ? Menfaatleri sadece birazcık yemek olan canlılara kötü davranından tutunda türlü türlü işkence yapanlarda yok değil.   Bu insanların haliyle ruh halinide tespit etmek zor olmasa gerek sanırım. Bu güne kadar bir çok hayvan baktım biliyormusunuz. Asında bunun bir tek nedeni var. Çok fazla merak değil. Küçükken pet shop larda yaz tatillerdinde dayıma ardım ediyordum. Çok farklı kuş cinslerinden tutunda , balık, tavşan, sincap, kedi ve köpek cinslerinden herşey vardı diyebilirim.  Hatta bir gün, müşterimizin bir tane dükkana maymunu getirdiğinde ondan korkan tavşanın nekadar hızlı kaçabildiğini orada daha iyi anlamış oldum.  Bir sürü hayvan olunca bakımıda haliyle oldukça zor oluyor.  Biraz temizlemediğinde etrafı ağır bir koku alıyor çünkü.  genelde kedi ve köpekleri   kedi köpek mamaları ile besliyorduk.  Çünkü hem besleyici hemde birçok vitamin ve mineral kaynaklarınıda içinde bulunduran bir mama.

Yeni köpek maması içerikleri mükemmel lezzete sahiptir. Kedi ve köpekler  yedikleri mamayı pek lezzetli bulmazlarsa , içerisinde bulunan önemli besinleri gerekli ölçüde alacak kadar mama tüketmezler. Evcil hayvanınız, mamadaaki  yüksek miktardaki esansiyel besinlerden fadalaanmasında, yeni kuru mama formülleri, besleyicilik kadar lezzeti de ön planda tutmuştur. Gerçek et ve gerçek balık gibi yüksek kalitede içerikler bir numaralı malzemesidir.

Büyük ırk yavru köpeklerin büyüme döneminde ihtiyaç duydukları tüm besin maddelerini içerir. Kemiklerin ve eklemlerin sağlıklı gelişimine yardımcı olur.  Yavrular farklı ırklarda ve değişik aylardadır. Hill’s Science Plan Puppy Mini köpek maması, küçük ırk yavru köpeklerin büyüme çağında ihtiyaçlarına karşılayan bütün besin maddelerini içerir.

Seçim sizin tabiki biz sadece tavsiyelerde bulunuyoruz. Ama internetten istediğiniz her türlü mama siparişi verebilirsiniz.

Hakkında: admin

İlginizi Çekebilir

2018 Yılı Bebek Giyimi Trendleri

  2018 yılı moda anlayışı bir çok alanda kendisini göstermeye başladı. bebek giyim ürünleri de bu ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir