Ana sayfa / Sağlık / İstanbul’da Hasta Yakını, Hastanede Tartıştığı Görevliyi Önce Bıçakladı, Sonra Silahla Vurdu

İstanbul’da Hasta Yakını, Hastanede Tartıştığı Görevliyi Önce Bıçakladı, Sonra Silahla Vurdu

Şişli Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi’nde etkin marazlı gelecek görevlisi Erdi Yiğit (27) ortak marazlı yakınının saldırısına uğradı. Önce bıçaklanan peşi sıra da silahla yaralanan Yiğit, ağırbaşlı yaralandı.

ÖNCE BIÇAKLADI SONRA VURDU

Olay, esbak şeb zaman 23.00 sıralarında gerçekleşti. İddiaya göre, adı elan öğrenilemeyen kuşkulu akrabasını getirmiş olduğu Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi’nde adsız sansız ortak sebeple marazlı gelecek görevlisi Erdi Yiğit ile tartıştı. Şüpheli isim Yiğit’i geçmiş bıçakladı, peşi sıra da kaçmaya etkin Yiğit’in peşinden silahla acı etti. Kurşunların zedelenmek etmiş olduğu Yiğit, ağırbaşlı halde yaralandı.


SAĞLIK DURMU CİDDİ

Şüphelinin silahından çıkan kurşunlarla hastanenin uğrunda taksicilik özne Turan Kaleli’de (51) bol halde yaralandı. Aynı hastanede otama dibine tahsil edilen Yiğit’in keyif durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi. Kaçmaya etkin kuşkulu ise fenomen hesabına mevrut polislerce kıskıvrak yakalandı. Olay sonrası hastanenin çabuk servisi şeb zaman 01.00’den itibaren kapatıldı. Gelen hastalar ise gayrı hastanelere yönlendirildi.

Şüpheli sorgulanmak kadar emniyete götürülürken, polisin vakayla ilişik soruşturması bitmeme ediyor.

Hakkında: admin

İlginizi Çekebilir

ÇOCUKLARDA BAĞIRSAK PARAZİTLERİ

Çocuklarda görülen bağırsak parazitinin en büyük sebeplerinden biri, genel hijyen kurallarına uyulmamasıdır. Çocuklara erken yaşlardan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir