Ana sayfa / Haber Magazin / İbrahim Tatlıses hayranlarını heyecanlandırdı

İbrahim Tatlıses hayranlarını heyecanlandırdı

Uzun müşterek süredir ortalarda bâtın Hakan Taşıyan ağustos ayında görüntülenmiş ve beğenilmeyen haliyle sevenlerini üzmüştü.
TATLISES MÜJDEYİ VERDİ
Bu görüntülerinin arkası sıra toparlanan ve emektar günlerine değiştirmek düşüncesince çalışmalara başlamış olan Hakan Taşıyan görülmemiş şarkılarla fanatiklerinin karşısına çıkacağına ilişkin İbrahim Tatlıses’e lakırtı verdi. Müjdeyi hasretmek de, İzmir’de Taşıyan’la müşterek araya mevrut İbrahim Tatlıses’e düştü.

Tatlıses bu müjdeyi verirken bire müşterek sürede sevenleri kabilinden levent boylu zamandır muhtemel İbo Show’un da baştan ekranlarda olacağına ilişkin açıklamayı da yaptı.

İşte İbrahim Tatlıses’in paylaşmış olduğu foto ve dibine yazdıkları:

‘Bugün İzmir Tatlıses Kebap’ta, Hakan’ımı konuk ettim. Bana lakırtı verdi; emektar durumuna dönecek ve hayranlarıyla gene buluşacak, hem de görülmemiş şarkılarla… Yeni albümden müşterek şarkısını konser bana harikaydı, ego Hakan’ıma güveniyorum, gene döneceğiz ve İBO SHOW yapacaz ve gene müşterek numara olacağız! Muhabbetin birlikte birer kıta de sepici altı lahmacun yedik, lakırtı güzel, haz güzel… Hakan’ıma teşekkürname ediyorum, dobra günlerde karşılaşmak kabilinden inşALLAH…’

Hakkında: admin

İlginizi Çekebilir

2018 Yılı Bebek Giyimi Trendleri

  2018 yılı moda anlayışı bir çok alanda kendisini göstermeye başladı. bebek giyim ürünleri de bu ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir