Ana sayfa / Haber Magazin / Hale Soygazi sonunda isyan etti

Hale Soygazi sonunda isyan etti

Seda Sayan ve Uğur Aslan‘ın sunmuş bulunduğu Show TV‘deki ‘Artık Susma‘ programında Murat Şar (43) isimli sanlı insan bebekken evlatlık verildiğini söyleyip asıl annesinin Hale Soygazi (67) bulunduğu imasında bulunmuştu. Sosyal medyada Hale Soygazi için ”Evladını nite bırakma ettin, tanrısız anne” yorumları yapıldı.

Hale Soygazi cemaziyelevvel Çağlayan Adliyesi’nde gidip kabahat duyurusunda bulundu. DNA testi talip oyuncu, Seda Sayan‘ın programı düşüncesince kaba konuştu:

”Nereye derece sürecek bu düzeysiz programlar? Kim ‘dur’ diyecek? Artık yeter! Benim dışımda rahmetlik Erol Simavi, Tarık Akan ve Meftun Olgaç’ı da karaladılar. Ayıp ayıp! Bu şahısların aileleri var. Sayemde bağan reytinglerini yükselttiler. Dava açacağım. Bakalım çıkıp ne diyecekler?”

”İNANMAYIN”

Hale Soygazi laflarına şöyleki bitmeme etti: ”Benim çocuğum yok. Hiç mevlit yapmadım. Anne olmadığımı ayrıksı nite tabir edebilirim bilemiyorum. Ekrandan hem izleyiciyi aynı zamanda mihman ettikleri devasız kullanıcılarını kandırıyorlar. Bunlara bundan sonra inanmayın.”


Murat Şar

Hakkında: admin

İlginizi Çekebilir

2018 Yılı Bebek Giyimi Trendleri

  2018 yılı moda anlayışı bir çok alanda kendisini göstermeye başladı. bebek giyim ürünleri de bu ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir