Ana sayfa / Göğüs sıkılaştıran bitkisel kürler

Göğüs sıkılaştıran bitkisel kürler

Göğüsler özellikle belirli bir yatan sonra veya hamilelik sürecinde deformasyona uğrayacaktır. Her kadın göğüslerinin dik ve sıkı olmasını ister. Bunun için çeşitli operasyonlarla göğüslerini dikleştirebilirler. Fakat herkesin ekonomik durumu elverişli olmadığı için uzman tavsiyelerine kulak vermek doğru olacaktır. Evde hazırlanabilecek bitkisel karışımlarla göğüsleriniz kısa sürede sıkılaşarak istediğiniz görünüme sahip olacaktır. Özellikle dekolte bölgesini sevenler için göğüslerin sıkılığı ve dik görünmesi çok önemlidir. Göğüslerin formda kalması ve yer çekimine yenik düşmemesi için sık sık egzersiz yapılması tavsiye edilmelidir.

Göğüslerin sıkılaşması için yarım litre suya 1 yemek kaşığı deniz tuzu ve yarım limon suyu karıştıralım. Karışımı göğsünüze sürüp kuruyunca vücut losyonu ile masaj yapın. 4 adet zambak soğanı ve 20 ml. gliserin ile göğüs sıkılaştıran karışımı hazırlayabiliriz. Zambak soğanını kıyıp mikserde suyunu çıkaralım. İçine gliserin ilave edip karıştıralım. Tüm göğüs çevresini bu karışımla masaj yaparak ovun. Göğüslerinize içten dışa doğru olmak üzere düzgün şekilde yedirin. Zambak göğüsleri dikleştirir dik kalmasını sağlar. Ayrıca göğüslerin daha dolgun görünmesini sağlar. Özellikle küçük ve yumuşamış göğse sahip olan kişilere tavsiye edilmektedir.

Tunus baklası da göğüslerin dikleşmesi için çok faydalıdır. Kadınların geçmişten günümüze kadar tunus baklasını kullandıkları bilinmektedir. 2 yemek kaşığı tunus baklası unu ve 1 çay bardağı suyla karışımı hazırlayabiliriz. Bakla unu ile suyu karıştırdıktan sonra 30 dakika pişirelim. Çorba kıvamına gelince soğumaya bırakalım. Daha sonra göğüslerin çevresine sürelim. 30 dakika bekledikten sonra küçük bir havluyu soğuk suya batırıp göğüslerin üzerine koyalım. Bu karışımı 5 günde 1 defa kullanarak göğüslerinize kısa sürede etki etmesini sağlayabilirsiniz