Ana sayfa / Haber Magazin / Ev tekstilinde yeni dönem Gold Home

Ev tekstilinde yeni dönem Gold Home

Dünyanın hızla gelişen alışveriş platformu haline gelmiş olan E-Ticaret artık sizlerin daha hızlı ve ekonomik çözümler alabilmesini sağlamaktadır. Özellikle bayanların evlerini sürekli daha güzel bir hale getirmek için kullandığı ev tekstil ürünleri artık Gold Home ayrıcalığı ve güvencesi ile sizlerle buluşmaktadır. Ayrıca bütün ürünlerde sağladığı ücretsiz kargo seçeneği sayesinde sizlerin masraflarını minimuma indirmektedir.

TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ SEÇENEKLERİ

Bütün ürünlerde hem kendi mağazalarında satış yapmak isteyecek müşteriler için hem son kullanıcı ulan tüketiciler için satış seçenekleri bulunmaktadır. Bütün bunları sağlarken sizlerin ceplerinizi yakmayacak fiyat etiketleri ise siparişlerinizden memnun kalmanızı sağlamaktadır.

Üretici markası ile kendisini bu alanda sürekli ilerleme kaydeden geniş yelpazeden sizlerin faydalanabileceği farklı konseptler mevcuttur. Nevresim takımları, pike ve pike takımları, perde ve çift mekanizmalı perde gibi ev için kullanışlı ve estetik bir kapının dünyasını aralamaktadır. Evlerde olmazsa olmaz ürünler arasında yerini almış olan halı ve kilim çeşitliliği ve gelişmiş baskı teknolojisi sayesinde farklı renkler ve dekorlar uyum içinde bir araya gelmektedir. Gold Home halı ve yolluk satış seçenekleriyle göz dolduruyor.

AYNI GÜN HIZLI VE ÜCRETSİZ KARGO

Sipariş için seçmiş olduğunuz ürünleri onayladıktan sonra başlayan süreçte, olabilecek en hızlı erişimi sağlamak adına yoğun bir çalışma yürütülmektedir. Uzun mesafelerde yüksek miktarlara ulaşabilen kargo artık Gold Home tarafından karşılanmaktadır ve sizin hesaplarınızda artık cep yakmadan alışverişinize devam etmesi amaçlanmıştır. Anlaşmalı olunan kargo firmaları ile sürekli dirsek temasında olunması, siparişlerinizin yol esnasında zarar görmemesini sağlamaktadır. Sizler evlerinizin konforunda size ulaşacak ürünleri beklerken hızlı kargo ve ücretsiz kargo ile Türkiye’nin her tarafına ulaşılmaktadır. İnternet sitesi üzerinden onayladığınız sepetinizin evinize teslimi 3 iş günü kadar kısa sürede gerçekleşmektedir.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ, MUTLU MÜŞTERİLER

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerinizde artık çok daha güvenli hissedebilmeniz için goldhome.com.tr kullandığı 3D güvenlik sistemi sayesinde sonuna kadar kullanıcı dostu olmaya özen göstermektedir. Farklı ödeme çeşitleri ile isteğe bağlı olarak kredi kartınızı rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi havale yöntemini de tercih edebileceksiniz. Ucuz alışveriş ve kalite standartlarını yakalama hedefi ile yola çıkan Gold Home, hiçbir ön koşul aramaksızın 14 gün içerisinde memnun kalmadığınız ürünleri geri iade almaktadır. Bütünüyle müşteri odaklı ve desteğini 7/24 müşteri temsilcisi ile vermekte olan misyonu ile ekonomik E-Ticaret alışveriş anlayışının yeni dinamik markalarından biri olma yolunda ilerlemektedir.

Hakkında: admin

İlginizi Çekebilir

İngiltere’de Hangi Bölümlerde Okunabilir?

Öncelikle öğrenciler kendi istedikleri meslekleri seçmeli ve belli bir meslek seçimi yaparak kendileri için en ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir