Ana sayfa / Haber Magazin / Erhan Çelik’ten “Arabama Bıçak Salladılar“ Diyen Gülben’e Çağrı: Görüntüleri Yayınla

Erhan Çelik’ten “Arabama Bıçak Salladılar“ Diyen Gülben’e Çağrı: Görüntüleri Yayınla

Dün geceleyin ezanı deli dolu yayında meydana getirdiği izah ile TRT’deki görevinden ayrıldığını duyuran Erhan Çelik, bugün emektar benzeri Gülben Ergen‘in kendisi düşüncesince aldırmış bulunduğu tenkil sonucu ile sarsıldı.

ZEHİR ZEMBEREK AÇIKLAMA

Konuyla ilişik toplumsal iletişim araçları hesabından birlikte izah fail ve emektar benzeri Gülben Ergen‘in önceki kat kendisini aldattığını doğrulayan Erhen Çelik, adlı sanlı şarkıcının “arabama bıçak sapladılar” şeklindeki iddiasına da karşılık verdi.

“GÖRÜNTÜLERİ YAYINLAYAMAYAN…”

Gülben Ergen, geçtiğimiz günlerde yapmış bulunduğu birlikte açıklamada evine birinin girip otomobiline bıçak sapladığını duyurmuştu. Eski eşine bu iddialarını ispatlaması çağrısında mevcut Çelik, “Evliyken, evli biriyle alım satım yaşayıp bunun delilleri ile ortaya çıkması ilişkin algıyı ilkin senelerdir husumeti bulunan kadınlara, peşi sıra otomobilinde ne devir yapıldığı anlaşılan sıfır çiziklerden yola çıkarak ‘arabam bıçaklandı’ kabilinden ilaveli vaziyetlere getiriyor. Ev ve aracına hücum alıcı görüntülerini sayaç kaybetmeden yayınlamayan müfteridir, iftiracıdır ve bundan sonra bildiğiniz gibidir. Vesselam” ifaderini kullandı.

Hakkında: admin

İlginizi Çekebilir

2018 Yılı Bebek Giyimi Trendleri

  2018 yılı moda anlayışı bir çok alanda kendisini göstermeye başladı. bebek giyim ürünleri de bu ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir