Ana sayfa / Haber Magazin / Emrah Serbes, Kan Tahlilinden Kaçmak İçin Bile Senaryo Yazmış

Emrah Serbes, Kan Tahlilinden Kaçmak İçin Bile Senaryo Yazmış

İzmir- Aydın Otoyolu’nda 22 Eylül haset sabaha huzur senaryocu Emrah Serbes‘in karıştığı kazada, 15 yaşındaki Zeynep ve babası Ayhan Özçelik’in, esbak gündüz de ana Nilgün Özçelik’in yaşamını kaybetmesinin ardından, toy teferruat ortaya çıktı.

TAHLİLDEN KAÇTI

Soruşturmada elde edilmiş bilgilere uyarınca 3-4 dakika ortamında fenomen namına vasıl ambulans, ciddi yanık Nilgün Özçelik’e eskiden müdahaleyi yaptıktan sonra, ayakta gözleyen bol yanık Serbes ve Doğru’yu da otama kılmak istedi. “İyiyiz” diyen ikili, hekim müdahalesini reddetti. Bunun hesabına 112 görevlileri, güçlükle götüremeyeceklerini belirterek ‘nakil ret’ belgesini imzalamaları icap ettiğini söyledi. Belgeye “Hastaneye görmek istemiyorum” yazdıktan sonraları imza atan Serbes ve Doğru, kaymakamlık durumunda kaldı. Jandarma alana erişince da Kenan Doğru kazayı kendisinin yaptığını anlattı ve gözaltına alındı. Kazanın arkası sıra 3-4 dakika ortamında ‘senaryo’ hazırlayan ikilinin, hastanede çağ tahlili ve içki muayenesi yapılacağını bildikleri düşüncesince devir düzeltmek neredeyse tedaviyi reddettiği gelecek sürüldü.

FOTOĞRAFLAR KARANLIK

Soruşturmada, Serbes’in otoyol gişelerinden geçmiş olduğu sıradaki görüntülerine de ulaşıldı. Plakanın görüldüğü görüntülerde uzlaştırıcı kullanan bireyin Serbes mi yok ise arkadaşı mı olduğu, ziyasız zımnında açık kendisine seçilemedi. Vücut yapıları birbirine andıran bulunan ikiliden hangisinin güdücü koltuğunda oturduğunun tespiti düşüncesince görüntüleri bilirkişi grup inceleyecek.

Hakkında: admin

İlginizi Çekebilir

2018 Yılı Bebek Giyimi Trendleri

  2018 yılı moda anlayışı bir çok alanda kendisini göstermeye başladı. bebek giyim ürünleri de bu ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir