Ana sayfa / Haber Magazin / Dünyaca Ünlü Defileye Çıkan Öykü Baştaş’tan Takipçisine Alkışlanacak Cevap

Dünyaca Ünlü Defileye Çıkan Öykü Baştaş’tan Takipçisine Alkışlanacak Cevap

İtalya Milano Moda Haftası’nda podyuma çıkan, 1997 tevellütlü önce ve birlikte tane Türk mostra Öykü Baştaş içtimai medyanın hedefinde… Farklı güzelliği ve aklık fiziği ile modacıların dikkatini çekici Öykü Baştaş ağırbaşlı yorumlar alsa da mütevazılığı elinden bırakmıyor.

MİLANO’DA PODYUMA ÇIKAN TEK TÜRK

Öykü Baştaş, 1997 tevellütlü dinç birlikte model. Onun adının duyulmasının ve konuşulmasınn nedeni ise geçtiğimiz Milano moda haftasında podyuma çıkan birlikte tane Türk mostra olması.

AMERİKALI AJANS KEŞFETMİŞ

Öykü, Instagram‘da Amerikalı birlikte ajans kabilinden keşfedilmiş. Ardından beniz yüze görüşmeler ve Milano, Paris moda haftasında Gucci üzere dev markaların podyum yüzü olmalar başlamış. İsminin duyulmasının peşi sıra monitör programları Öykü’yü mihman etmeye başladı. Habertürk sunucusu Oylum Talu, Instagram‘a Öykü ile bulunan programından birlikte rubai koydu.


ALKIŞLANACAK YANIT

Sosyal iletişim araçları gene kâffesi acımasızlığıyla devredeydi tabii. Bir kullanıcı Öykü’den bahsederek “Umarım körümdür” yazan birlikte tweet attı. Ancak mahsus ki birlikte cevap geleceğini beklemiyordu. Öykü Baştaş bu tweeti görmüş oldu ve o kullanıcıya alkışlanacak birlikte cevap verdi.

İşte Öykü Baştaş’ın o yanıtı;

İnsanları değişik oldukları düşüncesince kötü bulmanın kusur bulunduğu düşünüyorum, bayağı güzelllik anlayışına inanmıyorum. Modellik gerçekleştirmek içre bunun lüzumlu bulunduğunu düşünmüyorum. Bence müşterilerini değişik özne şeyler onları henüz hususi yapıyor ve elhak gelişigüzel insanoğlu olması durumunda güzel.”

Öykü Baştaş’ın paylaşımlarından bazıları;Hakkında: admin

İlginizi Çekebilir

2018 Yılı Bebek Giyimi Trendleri

  2018 yılı moda anlayışı bir çok alanda kendisini göstermeye başladı. bebek giyim ürünleri de bu ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir