Ana sayfa / Kilo verme / Diyetisyen Ankara Hizmetleri

Diyetisyen Ankara Hizmetleri

 

Diyetisyene Gitmeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle fazla kilolarınız varsa ve bu durumdan şikayetçi iseniz daha fazla kilo alımını beklemeden mutlaka diyetisyene giderek uzman kontrolünde beslenme alışkanlıklarınızı düzenlemelisiniz. Bu noktada uzmanın deneyimleri, sizinle olan iletişimi ve sizin yaşam şeklinizin analiz edilerek beslenme listesinin hazırlanması oldukça önemlidir. Hizmet vermekte olan birçok diyetisyen Ankara merkezi bulunmaktadır.

Konusunda uzman ve deneyim sahibi olarak Doktor Derya Şahin diyetisyen Ankara ilinde hizmet vermektedir. İnternet sitesinden ya da telefon yoluyla randevu alarak muayene olabilirsiniz. Randevunuzdan önce kan tahlili yaptırarak diyetisyenimize ulaşmanız tedavi sürecinizin daha hızlı olmasını da sağlayacaktır. Diyetisyen Ankara ofisine kontrole gitmeden yaklaşık 3 saat herhangi bir besin tüketilmemelidir. Kontrolden 24 saat önce spor egzersizlerinden de uzak durulması gerekmektedir.

Diyetisyen Destekli Beslenmenin Önemi

Diyetisyen merkezimize başvurmanız sadece kilo alma problemleri ya da obezite ile mücadele için başvurulmamaktadır. Sağlıklı bir kilo aldırma programı da uygulanabilmektedir. Kadınların hayatlarında çok önemli bir dönem olan gebelik dönemi de beslenme alışkanlıklarınızı diyetisyenimiz ile düzenlenebilirsiniz. Bebeğinizin ve kendinizin sağlığını koruyarak gereksiz kilolar almadan sadece anne ve bebek için besleyici besinler alarak rahat bir gebelik dönemi geçmesi sağlanmaktadır.

Çocukların gelişim çağlarındaki kiloları da çok önemli olup çocuklar içinde diyetisyenimizce beslenme programı hazırlanabilmektedir. Her diyet listesi tamamen kişiye özel olarak hazırlanmakta bu sayede mevcut bulunan rahatsızlıkların olması takdirinde bunlar içinde tedaviyi destekler beslenme planı belirlenebilmektedir. Bireylerin özellikle kilo vermek amacıyla yapmış oldukları sağlıksız ve düşük kalorili diyet uygulamaları hem metabolizmayı tamamen durdurmakta olup hemde geri dönüşü olmayan hastalıkları tetiklemektedir.

Bundan kaynaklı olarak diyet listesi kan değerlerine de uygun olarak uzman diyetisyenimiz ile hazırlanmalıdır. Kilo vermenin hızlanması ve kalıcı olarak kilo verimi için diyet yine uzmanımız kontrolünde spor ile desteklenmektedir. Bu sayede kas ağırlığında kayıp yaşanmayıp daha da güçlendirilmesi ile sarkmadan kilo verebilme imkanı sağlamaktayız. Vücut kitle analizi ölçülerek verilen kilonun yağ, su, kas kütlelerinden mi verildiği güncel olarak takip edilebilmektedir. Başarılı bir şekilde planlanan beslenme düzeni ile kısa sürede karaciğer yağlanması, kolesterol yüksekliği, hipertansiyon gibi hastalıklar da tedavi edilebilmektedir.

Hakkında: admin

İlginizi Çekebilir

Omni Diyeti ile Kilo Verin

Omni diyeti için ayda iki hafta harcayarak 6 kilo verebilirsiniz. Omni latince “hepsi, her şey” ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir