Ana sayfa / Güzellik Estetik / Cildiniz Soya Filizi İle Canlansın

Cildiniz Soya Filizi İle Canlansın

Cildiniz için en iyi bakım ürünlerinin en doğal bakım ürünleri olduğunu biliyor muydunuz? Zamanla oluşan kırışıklıkları düzeltmek ve daha fazla kırışıklık oluşumunu engellemek için doğal yenileyici özelliklere sahip bitki ve tahıllardan faydalanabilirsiniz. Kısa sürede sonuç alabileceğiniz cildi yenileyici ve besleyici özelliklere sahip soya filizi ile hazırlayacağınız maskeler cildinize hayat verecek.

Soya filizi cildi yenileyici ve besleyici içeriğe sahiptir. Aynı zamanda cildi yoğun olarak nemlendirme özelliğine de sahiptir. Eğer kuru cilt yapısına sahipseniz soya filizi içeren nemlendirici kremleri kullanarak cildinizin su kaybetmesini engelleyebilirsiniz.

Bu maske ne işe yarar?

Bu maske cildinizin kurumasını engeller.

Cildinizin nem dengesini sağlar.

Cildinizin su kaybetmesini engeller.

Cildinizde oluşan kırışıklıkların görünümünü azaltır.

Kırışıklıkların oluşumunu azaltır.

Cildin yenilenmesine yardımcı olur.

Gerekli malzemeler

2 yemek kaşığı soya filizi

1 yumurtanın beyazı

1 yemek kaşığı zeytin yağı

Hazırlanışı

Soya filizini ezin ve üzerine zeytin yağını ve yumurta akını ekleyip iyice karıştırın. Karışımı yüzünüze sürün yaklaşık olarak 15 dakika bekletin ve yüzünüzü ılık su ile durulayın. Cildinizi kurulayın ve cilt tipinize uygun bir nemlendirici uygulayın.

Evde maske hazırlarken hijyen olaylarına çok dikkat etmeniz gerekiyor. Çatal ve fırçaların temizliğinden emin olmanız cilt sağlığınız açısından büyük önem taşıyor

Hakkında: admin

İlginizi Çekebilir

Deniz yosunu maskesi

french-green-clay-maskCildinizin esnekliğini artıracak, arındıracak, yenileyecek, onaracak ve cildi besleyecek bir maske tarifi arıyorsanız doğru yerdesiniz. ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir