Ana sayfa / Moda / Büyük beden kıyafet

Büyük beden kıyafet

Kilolu yada iri bayanların kendilerine kıyafet bulması gerçekten çok sıkıntıkı olabiliyor. Hem modayı takib etmek hemde üzerine göre bir model bulmak için bazen dolaşmadığınız yer kalmıyorsa bu makalemizi okumanız size faydalı olabilir.

Birde şöyle bir sıkıntı yaşanıyor. Mesela büyük beden olsanız da beden tipinizdiğer şişman beden kadınlarla benzer olmayabilir . Nedeni Ise kişilerin pek kiloları vücutlarında topladığı bölgeler birbirinden farklıdır . Bu sebeple öncelikle yapmanız gerekli olan beden tipinizin ne olduğuna hüküm sunmak . Armut biçim kiloların bel ve altı bölgelerde , elma biçim kiloların bel ve üstü bölgelerde toplandığı vaziyetlerde değişiklik göstriyor.

Siyah benzeri koyu rengarenk giysilerin pek kiloları sakladığı ve ek olarak ince gösterdiği bir hakikat .  Ancak pek kilolarınız var diye dünya boyu kara giymeniz gerekmektedir diye bir kural yok .  Armut biçim başka bir deyişle aşağı bölümü ek olarak kapsamı geniş bir vücudunuz varsa altı koyu üstü açık nitelik elbiseler giyerek üst tarafınızın görünümünü aşağı kısımla dengelemeniz olası .  Elma şekilli vücutlar bunun tam tersini uygulayabilir. Birtde sikine çizgili modeller seçerek daha uzun boylu ve daha zayıf görünmeniz mümkün.

Hakkında: admin

İlginizi Çekebilir

Yeni Sezon Ürünleri Ve Tesettür Modelleri

Yeni Sezon Ürünleri Ve Tesettür Modelleri Göz alıcı pastel tondaki renklerin özellikle Nurtuba tesettür kıyafetlerine ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir