Ana sayfa / Haber Magazin / Bülent İpek: Önce iş sonra çocuk

Bülent İpek: Önce iş sonra çocuk

1 Bülent İpek: evvel iş sonraları çocuk 1 | 27

HT Masa kadrosu bu hafta SHOW TV’nin toy vakit lansman filmini, koyu bakımdan çıkan İrem Derici’nin Berkay’ın konserinde liet söylemesini, Kenan İmirzalıoğlu’nun “Baba peyda buyurmak istiyorum” açıklamasını, Meltem Cumbul’un Adana Film Festivali’nde Semih Kaplanoğlu’nun elini sıkmamasını ve Halit Ergenç’in dizilerden faziletli ecir ele geçiren meslektaşlarına geri çıkmasını masaya yatırdı.

2 Bülent İpek: evvel iş sonraları çocuk 2 | 27

“ÖNCE İŞ SONRA ÇOCUK”

ÖZCAN Deniz’in ağababa olma haberinin ardından, Kenan İmirzalıoğlu da ortak aşçı çıkışında evlat istediğini söyledi. “Allah müsaade verirse natürel ki, inşallah ilerleyici çağda ağababa peyda buyurmak istiyorum” dedi. Sizce Kenan İmirzalıoğlu-Sinem Kobal çifti ne devir evlat sahibi olur?

3 Bülent İpek: evvel iş sonraları çocuk 3 | 27

Reşat Balcıoğlu: Onu fakat benzeri Sinem Hanım (Kobal) bilir. Kendisini ne devir ana olmaya anık hissederse o devir olur.

4 Bülent İpek: evvel iş sonraları çocuk 4 | 27

Kadir Kaymakçı: İlerleyen dönemde. Kenan’la Sinem’in ne devir evlat sahibi olabileceğini de bilmeyivereyim yahu!

5 Bülent İpek: evvel iş sonraları çocuk 5 | 27

Esin Övet: Bence kusursuz zamanı. Tabii Sinem Kobal’ın ‘Yüz Yüze’ dizisinden sonraları bu planın gerçekleşmesi gerek. Malum koyu ortak tempoya girildi şu an.

6 Bülent İpek: evvel iş sonraları çocuk 6 | 27

İpek Durkal: İlerleyen dönemde.

Oben Budak: Bu istifham inanırım o genişliğinde ortak tomar soruluyordur ki, istemese güçlü şer geçirip hakeza ortak tafsil yapmış olabilir. Karı-koca ikisi de toy işlere başlıyorlar, önümüzdeki sezonu çocuğa ayırıp ayırmayacaklarını gelişigüzel daim baş başa göreceğiz.

7 Bülent İpek: evvel iş sonraları çocuk 7 | 27

Bülent İpek: Onlar Türkiye’nin en müstehap ve en flaş çiftlerinden biri. Vakti erişince natürel evlat sahibi olacaklardır. evvel iş sonraları çocuk. Şu an ikisi de toy dizileri düşüncesince çekimlere başladılar. En az 2 vakit evlat hayalleri ötelenecektir.

8 Bülent İpek: evvel iş sonraları çocuk 8 | 27

“SHOW TV’NİN TANITIM FİLMİ ÇOK FARKLI”

SHOW TV’nin toy vakit lansman filmi yayınlandı. Bu sene aşırı iddialı kol ve programlar var. Mesela ‘Çukur’ dizisinde Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz, ‘Yüz Yüze’deyse Birkan Sokullu ve Sinem Kobal başrolleri paylaşıyor. Tanıtım filmini kuşkusuz buldunuz? Bu sene kanallar arası reyting yarışı kuşkusuz şekillenir?

9 Bülent İpek: evvel iş sonraları çocuk 9 | 27

Reşat Balcıoğlu: SHOW TV gelişigüzel sene bulunduğu kabilinden bu sene da 7’den 70’e her insanın ortak arada izleyebileceği, eğlenceli, heyecanlı, birbirinden elleme dizileriyle toy neşriyat zamanına “Merhaba” dedi. Reklam pastasının küçüldüğü bu sektörde, milyonlarca dolarlık kol ve programları seyirciyle buluşturmak şişman fedakârlık talip ortak iş. SHOW TV kurulduğu günden beri Türk halkının gelişigüzel devir huzur tercihi olmuştur. Geçtiğimiz yılı 4 kulvarda birincilikle kapattı, bu sene da liderliği hiç kimseye kaptırmayacağa benziyor. Özellikle ‘Çukur’ ve ‘Yüz Yüze’ dizileri sezona mühür vuracak.

10 Bülent İpek: evvel iş sonraları çocuk 10 | 27

Kadir Kaymakçı: SHOW TV İçerde’den sonraları bu vakit da ‘Çukur’la yılın olay dizisine imza atacak kabilinden duruyor. Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz sezona mühür vurur. ‘Yüz Yüze’ dizisinde de Birkan Sokullu ile Sinem Kobal aşırı yakışmış. ‘Klavye Delikanlıları’ ise hem devim bilimi rejisi bununla beraber mizahıyla ayırt yaratacak bence.

11 Bülent İpek: evvel iş sonraları çocuk 11 | 27

Esin Övet: SHOW TV bu vakit gene nice kanalı ve inşası geride bırakacak kabilinden gözüküyor. Şimdiden alçalma ettiğim yapımlar var. Ben de en ilkin da ‘Yüz Yüze’ ve ‘Çukur’u aşırı alçalma ediyorum. Bu yılın bingo dizileri.

12 Bülent İpek: evvel iş sonraları çocuk 12 | 27

İpek Durkal: Tanıtım filmi bugüne genişliğinde yapılanlardan aşırı farklı. Son adım Avrupai ve alternatif buldum. ‘Çukur’ ve ‘Yüz Yüze’yi ego de merakla bekliyorum. SHOW TV yarışı önde kapatır kabilinden duruyor.

13 Bülent İpek: evvel iş sonraları çocuk 13 | 27

Oben Budak: Ben bilhassa ‘Çukur’u aşırı alçalma ediyorum. Geçen sene ‘İçerde’nin yarattığı etkiyi beklediğim ortak dizi. Özellikle oyuncular sebebi ile aşırı zengin. Daha duygusal işlerden hoşlananlar içinse Birkan Sokullu ve Sinem Kobal’ın uyumu enine boyuna cazibeli gelecektir.

14 Bülent İpek: evvel iş sonraları çocuk 14 | 27

Bülent İpek: Motion çizge tekniğinin kullanıldığı tanı- tım filmi aşırı başarılı. Geçen sezona dizileriyle mühür vuran SHOW TV, ‘Klavye Delikanlıları’, ‘Kalp Atışı’, ‘Yeni Gelin’ ve öbür dizileriyle henüz şimdiden aşırı konuşuluyor. Ben de bilhassa ‘Çukur’ ve ‘Yüz Yüze’ dizilerini merakla bekliyorum. Her dü dizinin de başrol aktörleri birbirlerine aşırı yakışıyor.

15 Bülent İpek: evvel iş sonraları çocuk 15 | 27

Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz Çukur dizisinin güzeşte hafta Paris’te kurulan setinde alıcı karşısına geçtiler.

16 Bülent İpek: evvel iş sonraları çocuk 16 | 27

“SAHNE KAÇIYOR MUYDU?”

18 günce otama periyodunun 12 gününü koyu bakımda nâkil ve 3 devir ilkin taburcu bulunan İrem Derici, meslektaşı Berkay’ın Harbiye konserinde sahneye çıktı. Derici bundan sonraları uykusuna, yediğine ve içtiğine aşırı ilgi edeceğini belirtip ekledi: “Tedavi boyunca 4 kilogram aldım, 4 kilogram henüz alaca- ğım. Allah’ın bana verdiği bu sesi kaybedersem kendimi katiyen affetmem.” Derici’nin bu süreçte konsere çıkması ve kendisiyle ilişik verdiği laflar erinç ne düşünüyorsunuz?

17 Bülent İpek: evvel iş sonraları çocuk 17 | 27

R.B.: İrem Derici’nin koyu ihtimam servisinden doğrudan sahneye çıkması kusursuz ortak skandaldır. Ne oldu, başı göğe mi erdi? Kendisini evren starı falanca zannediyor herhalde İrem Hanım, fanatiklerinin sayrılarevi kapısında cilt kurduğunu falanca söylediler namına galiba. Allah aşkına bizim şarkıcılar ne devir film yıldızı olmayı öğrenecek, ne devir meraklı olacak? Yok efendim hanımefendi iyiymiş de 4 kilogram almış. Bunları doğrusu hekim da söyledi. Git evinde dinlen, ne işin mevcut sahnede? 2 rubai fotoğrafın gazetelerde çıkınca şöhretini mi pekiştirmiş oldun?

18 Bülent İpek: evvel iş sonraları çocuk 18 | 27

K.K.: 12 devir koyu bakımda artan birinin hop sahneye çıkması bana az buçuk absürt geldi doğrusu! Sahne kaçmıyor… Yine de önceki olsun, ne diyeyim.

19 Bülent İpek: evvel iş sonraları çocuk 19 | 27

E.Ö.: Ben o devir İrem’le kuliste karşılaştım ve namına de söyledim “Ne lazım vardı?” diye. Zaten doktoru da esasta müsaade vermemiş. Ama İrem “Ben duramam, ego buyum” diyor. Saygı duyacağız. Ama kendine dokunca veriyor ve on paralık bakmıyor. Benim gözlemlediğim o.

20 Bülent İpek: evvel iş sonraları çocuk 20 | 27

İ.D.: Sağlığına kavuşur kavuşmaz sahneye çıktı. Yaşadıklarından öğüt almış, tek şeyin sağlığından henüz ehemmiyetli olmadığını anlamış.

21 Bülent İpek: evvel iş sonraları çocuk 21 | 27

O.B.: İrem herhalde elleme hissediyor ki sahneye çıkmış, vaziyeti ondan henüz elleme bilemeyiz. Ben ünlülerin çabuk düzelme niteliğine beyin erdiremiyorum, mutant gibiler. Biri koyu bakımdan kazanç sahneye atlar, ötekisi tevellüt yapar 3 hafta sonraları podyuma çıkar, alışılagelen işler değil!

22 Bülent İpek: evvel iş sonraları çocuk 22 | 27

B.İ.: Bu ahacık ortak gariplik var. 12 haset koyu bakımda peyda buyurmak neredeyse 18 devir hastanede otama gören biri, 3 devir sonraları sahneye çıkmamalı bence. Doktorları ve ailesi buna kuşkusuz müsaade veriyor, tuhaf ortak şey. Açıkhava kaçıyor mu? Berkay’la şovun acelesi mi vardı? Yaşadığı sağ- lık krizinden yeteri genişliğinde öğüt çıkardığına inanmıyorum. Arkadaşları ve danışmanları da buna ilgi etmeli.

23 Bülent İpek: evvel iş sonraları çocuk 23 | 27

“KİMİN NE KADAR KAZANDIĞI KİMSEYİ İLGİLENDİRMEZ”

HALİT Ergenç, kendisi kabilinden film yıldızı oyuncuların kazanılmış bulunduğu haftalık 250 bin TL’ye genişliğinde vasıl ücretlerin ağız dalaşı yaratmasıyla ilişik şu açıklamayı yaptı: “Deli kabilinden çalışıyoruz, alnımızın teriyle kazanıyoruz. Kimsenin bunun hesabını sormaya hakkı yok. Sanki tığ beleşten yaşıyoruz kabilinden oluyor. Böyle ortak nesne bahis konusu değil. Olabilseydi hepsi aktör olabilirdi. Bu mesleğin de ortak gereği var. Şu an buradan rastgele ortak insanoğlu kabilinden geçip gidecekken ömrümün mahsus günlerini sizlerle geçiriyorum. Herkesin mesleği dışarı- dan başkasına hazırlop gelir.” Bu açıklamaya katılıyor musunuz?

24 Bülent İpek: evvel iş sonraları çocuk 24 | 27

R.B.: Kesinlikle haklı. Herkes ortak iş yapar ve o iş karşılığında elde etmiş bulunduğu gelirle kendine katışıksız ortak sahn sürdürür. Ne genişliğinde kazanılmış bulunduğu kimseyi ilgilendirmez. Ayrıca hepsi sanatkâr olamaz, olmamalı da. Sanatçılar parayla değil, sanatla, alkışla ödüllendirilir. Kazançlarına ve dirim tarzlarına uyarınca şekillendirilemezler.

25 Bülent İpek: evvel iş sonraları çocuk 25 | 27

K.K.: Oyuncular sektörlerinin rayici nukut kazanıyorlar, ki ne diyebilir! Halit Bey’in ‘ömrü- nün mahsus günlerini’ bizlerle geçirmesi meselesine gelince, haftada 250 bin liranın aşırı ortak tomar aşırı altında ortak paraya ego de ‘ömrü- mün mahsus günlerini’ onlarla geçiriyorum… O paraya ego bana katlanabilirdim şahsen, ya kendisi?

26 Bülent İpek: evvel iş sonraları çocuk 26 | 27

E.Ö.: Biz bu ülkede hem matbuat personelleri şekilde bununla beraber ahali şekilde servet pul, estetikli-estetiksiz, makyajlı-makyajsız, kilolu-kilosuz işlerini aşamadık. Bin senedir “Kim ne genişliğinde kazandı?”, “Kim yakışıklı duyu yaptırdı?”, “Kim müteaddit kilogram aldı, verdi?” niteleyerek konuşup duruyoruz. Bizler de yazıp çiziyoruz işte.

İ.D.: Sadece oyuncular kazanmıyor ki, çizgi da kazanıyor, imal firması de… Onlar neden konuşulmuyor? Ben en çok, sınırların aşırı üstünde servet kazanıp işinden şikâyetçi bulunan ‘ama aşırı çalışıyoruz’ şımarıklığındaki oyunculara kızıyorum. Çalışıyorsun ve karşılığını alıyorsun. Şikâyet buyurmak ayıptır…

27 Bülent İpek: evvel iş sonraları çocuk 27 | 27

O.B.: Popüler bulunan ve reytingi etkileyen gelişigüzel devir öbürlerinden ortak tomar kazanır. İnsanlar bunu anlamıyor olabilir. Sanat- çılarımız da oturup bu vaziyeti aydınlatmakla işyar değil.

B.İ.: Halit Ergenç ve benzeri Bergüzar Korel, magazin gazetecilerine erinç gelişigüzel devir hürmetkâr olmuştur. Gazetecilere konuşmak, köpoğluluk işinin ortak parçasıdır, o da bunu söylüyor. meşhur olmak, kazanılmış bulunduğu servet birilerine aşırı gelmişse onu da tafsil etmek, kırmadan dökmeden işinin niteliklerini anlatmaktır. Ergenç canlı şöhretlerin yaşamını dikkatlice izleme etmesi gereken, bilgili ortak eş olma amacında ilerliyor.

Hakkında: admin

İlginizi Çekebilir

2018 Yılı Bebek Giyimi Trendleri

  2018 yılı moda anlayışı bir çok alanda kendisini göstermeye başladı. bebek giyim ürünleri de bu ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir