Ana sayfa / Haber Magazin / Bollywood Yıldızı Aamir Khan’a Dondurmacıdan Sürpriz

Bollywood Yıldızı Aamir Khan’a Dondurmacıdan Sürpriz

Bollywood’un dünyaca adlı sanlı aktörü Aamir Khan, Türkiye‘de dondurma alırken külah soruşturma sınavından geçti.

4 GÜN BOYUNCA İSTANBUL VE ANKARA’DAYDI

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın davetlisi kendisine ve gösterime girecek toy filmi Secret Superstar’ın tanıtımı düşüncesince 4 Ekim‘de Türkiye‘ye mevrut Khan, 4 günce programı kapsamında İstanbul ve Ankara‘da türlü ziyaretlerde bulundu.

DONDURMA ALIRKEN SÜRPRİZLE KARŞILAŞTI

Bollywood’un adlı sanlı aktörü ve yönetmeni Aamir Khan İstanbul‘da dondurma alırken yurttaşlar düşüncesince bayağı fakat başkaları düşüncesince sıradışı ve gır gır ortak sürprizle karşılaştı. Dondurmacıdan külahı kapmaya etkin Khan, böylece amacına ulaştı. Dondurmacıyla arasındaki diyalog kuzey aktörü gülümsetti.

TÜRKİYE’YE VEDA EDERKEN DE HAYRANLARI YALNIZ BIRAKMADI

Öte taraftan Khan, Türk Hava Yolları‘nın tarifeli seferiyle hengâm 19.55’te İstanbul‘dan Mumbai‘ye gitti. meşhur aktörün İstanbul Mustafa Kemal Atatürk Havalimanı VIP salonu intikal izini bulunuyordu. Khan, Vip salonuna geldiği yolda hayranlarını gördü. VIP salonuna mevrut Khan’ın konvoyu fanatiklerinin bulunmuş olduğu noktaya arka döndü.

“AYRILDIĞIM İÇİN ÇOK ÜZGÜNÜM”

Aamir Khan, aracından inerek ortak evladı kucağına aldı. Hayranları ile bereketli çokça ışık çektiren Aamir Khan şimdi sonraları VİP salonuna gitti. VİP salonu uğrunda DHA‘ya izah özne Aamir Khan, “Ayrıldığım düşüncesince aşırı üzgünüm. Çok elleme ortak ülke, elleme hengâm geçirdim. Keşke şimdi ortak tomar kalabilseydim. Bir dahaki sefere şimdi derinliğine müddet kalacağım. Burada gösterdiğiniz hürmet ve muhabbet düşüncesince aşırı teşekkürname ederim” dedi.

Hakkında: admin

İlginizi Çekebilir

2018 Yılı Bebek Giyimi Trendleri

  2018 yılı moda anlayışı bir çok alanda kendisini göstermeye başladı. bebek giyim ürünleri de bu ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir