Ana sayfa / Yaşam ve Aile / Astroloji ve Burçlar Nedir ?

Astroloji ve Burçlar Nedir ?

 

KADINLAR özellikle astroloji ve burçların sıkı takipçisidir. Diğer yandan moda, haber, arkadaş, aşk, evlilik, ilişki ve güzellik tüyoları ile ilgili hayata dair ne varsa kadın kadına sohbet etmek en sevdikleri şeylerdendir. Yapması kolay yemek tarifleri yanı sıra diyet ve zayıflama kürleri olmazsa olmazlardandır. Sağlık konusunu da es geçmeyelim. Kadına dair ne varsa bulabileceğiniz, aynı zamanda öğreneceklerinizle erkeklerin dünyasında farklı bir yere sahip olabileceğiniz dünyaya merhaba diyebilirsiniz.

ASTROLOJİ bilimi gezegenlerin ve dolayısıyla burçların insanlar üzerindeki etkilerini inceler. Fal ile karıştırılmamalıdır. Astroloji için gökyüzü sanatı da diyebiliriz. Amaç öncelikle burçların karakter analizidir. Daha sonra burçların doğum haritası üzerinden kadere olan etkilerini inceleyerek yönlendirici yorumlar sunmaktır. Verilen ip uçlarına göre ne şekilde bir yol izleyeceği ise tamamen kişiye bağlıdır. Astroloji ile hayatın daha renkli hale geldiği tartışılmaz bir gerçektir. Kadınlar ve astroloji bir araya geldiğinde ise bambaşka bir dünyanın kapıları aralanır.

BURÇLAR ve kadınlar hayatın önemli bir kısmında yer alırlar. Burç kadınları, aralarında konuşurken -burcun ne? sorusu sorulduğu an o sohbet akar gider. Birlikte saatlerce, hatta günlerce konuşabilecekleri en ciddi aynı zamanda eğlenceli konulardandır. Burçlar, kadın ve erkeklerde farklı karakteristik özelliklere sahiptir. Kadınların burç özelliklerini öğrenerek kendinizi ve dahası çevrenizdeki diğer kadınları daha iyi tanıyabilirsiniz.

Kaynak: Kadinlar

Hakkında: admin

İlginizi Çekebilir

Anneler Gününde Hediye Düşünmeyin

Anneler günü gelirken hediye seçimi de son derece zorlayıcı bir hal alabiliyor. Ancak bundan böyle ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir