Ana sayfa / Sağlık / Antibiyotikten 10 kat daha güçlü 3 malzemeli karışım

Antibiyotikten 10 kat daha güçlü 3 malzemeli karışım

Birçok hastalıkta müspet hasiyet yayınlayan bu karışımın, aç karınla tüketilmesi önerilmektedir. Birazdan bahsedeceğimiz üç malzemenin ortak arada kullanılmasıyla; efdal tansiyondan astıma, ilgisiz algınlığından halsizliğe ayrıca kansere caba müspet yönde hasiyet sağlanabilmektedir. Yapılan icraat bu karışımı derneşik kendisine 2 hafta süresince tüketmiş bulunan efdal tevettür hastalarının, çirkin kolesterin düzeylerinin ehemmiyetli ölçüde düştüğünü göstermiştir.

İşte o 3 malzeme…
21 bardak (çay bardağı) saf bal (Mümkünse organik)
310 diş sarımsak
41 bardak (çay bardağı) denli elma sirkesi

Yapılışı:
Malzemeleri blender kabına kucak ve 1 çağ süreyle karıştırın. Hazırlamış olduğunuz karışımı, cıncık ortak kavanozun içerisine kendince ve kapağı bağlı olacak halde buzdolabında saklayın.

Sirke bal sarımsak kürünü azami 5 çağ zarfında derneşik aralıklarla tüketmeniz gerekmektedir. Çünkü karışımın engebe riski bulunmaktadır. 5 günce müddet dolduysa tüketmeyip yenisini hazırlamanız gerekmektedir.

Bu karışımı tüketirken ayrımlı seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Arzu ederseniz, sabahları aç karnına 1 şekerli kaşığı alabilir; dilek ederseniz de suyun içerisine ilaveten tüketebilirsiniz. Bu karışımın tüketilmesi dair uyanıklık edilmesi müstelzim husus, aç karnına tüketilmesi gerektiğidir.

Bu karışımın en çarpıcı halde kullanılabilmesi düşüncesince aç karınla tüketilmesi önerilmektedir. Bu şekilde, efdal tevettür hastalığı canlı kişilerde, 2 hafta derneşik yararlanma sonra çirkin kolesterin değerlerinin düşmüş olduğu görülmüştür.

Sarımsak, bal ve elma sirkesi herhangi ortak evde rahatlıkla mevcut ve saf malzemelerden oluşturulması dolayısıyla rahatlıkla hazırlanabilmektedir.

Periyodik rejimlerde çoğunlukla başvurulan malzemelerden oluşmaktadır. Bu nedenden taraf etkisine rastlanmamaktadır. Güvenle tüketilebilir. Ancak bilirkişi kontrolünde kullanması önerilir.

Hakkında: admin

İlginizi Çekebilir

ÇOCUKLARDA BAĞIRSAK PARAZİTLERİ

Çocuklarda görülen bağırsak parazitinin en büyük sebeplerinden biri, genel hijyen kurallarına uyulmamasıdır. Çocuklara erken yaşlardan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir