Ana sayfa / Haber Magazin / 2017-2018 Yılları Kış Bahçesi Fiyatları

2017-2018 Yılları Kış Bahçesi Fiyatları

 

2017- 2018 yıllarında kış bahçesi fiyatlarında önceki yıllara göre ciddi manada bir düşüş yaşandı. Bunun yanı sıra üretici firmaların çeşit arttırma yoluna gitmeleri ise son derece şaşırtıcı. Türkiye’de daha önceleri özellikle kış aylarının gelmesine yakın satışlarında artan bir ivme gözlemlenen kış bahçesi modelleri 2017 yılının yaz aylarında bir önceki yıla göre %39 ‘luk bir artış gösterdi.

Kış Bahçesi Fiyatlarındaki Düşüş ve Model Artışı

Kış bahçesi fiyatlarındaki düşüş ve model artışı sektörde ciddi gelişmelere neden oldu. Villa ve restoranların bahçelerini kış bahçesine dönüştürme yönündeki girişimleri de bir hayli arttı. Şüphesiz ki sektördeki bu gelişmenin arkasında kömmerling PVC, Schüco PVC ve Salamander PVC markalarının model çeşitliliğini arttırması, daha dayanıklı ürünleri piyasaya sürmeleri ve fiyatlardaki ciddi düşüşe gitmeleri etkili oldu.

Teras Kış Bahçesi Yaptırmak İsteyenlere Müjde!

Teras kış bahçesi yaptırmak isteyenler önceleri yüksek maliyetlerden çekinerek bu düşüncelerini sürekli öteliyorlardı. Oysaki 2017-2018 yıllarında bu fikirlerini erteleme yoluna gitmelerinin gereği kalmadı. Türkiye’nin en büyük ili olan İstanbul Sultanbeyli ‘de hizmet vermekte olan sektörün en öncü ve lider markalarından AKSÖZ YAPI, kömmerling, schüco, salamander markalı PVC profillerinde markalardan gelen talimat üzerine büyük indirimler yaptı. Teras kış bahçesi yaptırmak isteyenlerin maliyet korkusu da böylece ortadan kalktı.

En İyi Kış Bahçesi Nasıl Olmalı?

Kış bahçesi üreten firmalardan edindiğimiz bilgilere göre en iyi kış bahçesi aslında her ürün içinde geçerli olduğu gibi sağlamlık bakımından güvence veren kış bahçeleridir. Çünkü kalitesiz, çin malı PVC profillerinden düşük maliyetler münasebetiyle yapılmakta olan kış bahçeleri zamanla esneme ve çatlama gibi sorunlara neden oluyor.

Kömmerling, schüco, salamander markaları Türkiye’de sağlamlık bakımından en iyi ürünlerdir. Türkiye ve İstanbul’da bu markaların en büyük bayisi olan AKSÖZ YAPI firmasından kış bahçesi için bu markaların ürünlerini çok ucuza tedarik etmek mümkündür.

Hakkında: admin

İlginizi Çekebilir

2018 Yılı Bebek Giyimi Trendleri

  2018 yılı moda anlayışı bir çok alanda kendisini göstermeye başladı. bebek giyim ürünleri de bu ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir